DUYARLI WEB TASARIM

Duyarlı web tasarımı (RWD), sunucunun tüm cihazlara her zaman aynı HTML kodunu gönderdiği ve sayfanın cihazdaki oluşturulmasını değiştirmek için CSS'nin kullanıldığı bir kurulumdur.Tasarımlarımız PC, Tablet ve Mobil cihazlarda otomatik ekran çözünürlüğünü ayarlamaktadır.

KURUMSAL WEB TASARIM

Dünyanın vazgeçilmezi haline gelen internetin firmalar üzerindeki etkisi kurumsal web tasarım işine yönelmeleri ile görülmektedir. Firmamız şirketlere bu konuda hizmet vermektedir.

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir

LOGO TASARIM

Şirketlerin imzası olarak tanımlanabilecek logo şirket kimliğini üstlenmesi açısından başlangıç düzeyle yapılması ve tasarlatılması gereken bir semboldür. Çünkü şirketin yaptığı her iş bundan sonda o logo ile anılacaktır. İşte bu nedenledir ki ne kadar iyi bir logonuz varsa o kadar da iyi bir imaj ve görüntünüz var demektir.

KARTVİZİT TASARIM

Kurum ya da kişilerin iş bilgisini veren kartlar olarak tanımlanabilir.Kartvizit kurumlar ve bireyler açısından oldukça önem taşımaktadır. Kurumların küçük çaplı tanıtımı demek kartvizitin yüklendiği amaç için güzel bir tanım olacaktır. Bu bakımdan kartvizit tasarımına önem verilmeli ve firmamıza ait bilgiler en iyi şekilde kartvizite yerleştirilmelidir

SEO OPTİMİZASYONU

Seo, arama sonuçları üzerinde sizin istediğiniz kelimeyi arama yapıldığında üst sıralara yerleştirmesini sağlayan bir dizi işlemdir. Arama sonuçlarında 1.sayfadan sonraki sayfalardaysanız bu size pek bir şey kazandırmaz. Çünkü, genellikle kişi aradığını 1.sayfada bulmuş olur. Unutmayın Arama motorlarında 1.sırada çıkmak sabır ister. Çabuk ve aceleci olmayınız ve hilelere başvurmayınız.

HTML5 TASARIM

Artık sitelerini cebinize,tabletine uygun olarak tasarlıyoruz

CSS3 TASARIM

Sınırsız renk seçeneği ve ikon sunuyoruz.Artık değişiklikleri siz ve tüm dünya görücek

MÜŞTERİ DESTEK

Kastamonu Bilgisayar Web Tasarım ve internet Hizmetleri destek Saatlerimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 7 Gün 24 Saat hizmet vermekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyeti

Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir.

Standart fiyat anlayışı

Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

Profesyonel Yaklaşım

Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek


Neden Bİzi Tercih Etmelisiniz

  • Sizin Fikirlerinizi Süsleyen Web Tasarım İnşa Edebilmemiz
  • Sınırsız Renk İçeriğiyle Göz Kamaştıran Eşsiz Tasarım Sunmamız
  • Google Aramalarında Sizi En Üst Seviyeye Çeken Bir Fİrma Olmamız
  • Sitelerimizi Cebinize,Tabletlerinize Uyarlamamız
  • Html5 Yönetim Paneli Sunuyor Olmamız
  • 7/24 Çevrimiçi Olmamız
  • Güler Yüzlü Personelimizle Hizmet Veriyor Olmamız
  • Verdiğimiz Tarihte İşi Bitirebiliyor Olmamız
  • Yaptığımız İşin Peşini Bırakmıyor Olmamız